تماس 02634457743
تماس 02634457743

درباره ما

شرکت نرم افزاری سپهر رایان سپنتا فعالیت خود را از سال 1386 در زمینه‌ی سیستم‌های یکپارچه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع سازمانی، با هدف بهبود بخشیدن به امر تولید و با در نظر گرفتن دقت و سرعت انجام کارها شروع کرد. نرم افزارهایی جهت برنامه‌ریزی دقیق امور مربوط به شرکت‌های صنعتی، تولیدی، همچنین نرم افزارهای مناسبی برای مدیریت بهتر و دقیق‌تر و کنترل راحت‌تر کلیه بخش‌های کارخانه طراحی کرده است، که اکنون در کارخانه‌های متعددی در حال استفاده است.

اهداف شرکت سپهر رایان سپنتا

هدف ما ساختن دنیای کاری بهتر است، ما از طریق چهار خط خدمات یکپارچه " تضمین، مشاوره، استراتژی، مالی" و دانش عمیق خود در بخش صنعت، به مشتریانمان کمک می‌کنیم تا از فرصت‌های جدید استفاده و ریسک‌پذیری را برای ارائه رشد مسئولانه ارزیابی و مدیریت کنند. نرم‌ افزارهای چند رشته‌ای سپهر رایان مطابق با نیازهای شما طراحی و پیاده‌سازی می‌شوند و با کارایی بالا کمک می‌کنند الزامات نظارتی را محقق، سرمایه‌گذاران را در جریان قرار دهید و نیازهای ذینفعان را برآورده کنید.

معتقدیم دنیای کار بهتر، دنیایی است که در آن رشد اقتصادی پایدار و فراگیر باشد. ما به طور مداوم برای بهبود کیفیت خدمات خود، با سرمایه‌گذاری روی افراد و نوآوری تلاش می‌کنیم تا از دانش، مهارت‌ها و تجربه خود برای کمک به تحقق هدف و ایجاد تغییرات مثبت استفاده کنیم.

رضایتمندی مشتریان ما

مشتریان محصولات نرم افزاری شرکت سپهر رایان، رضایت خود را از محصولات دائما اعلام نموده و برخی از واحدهای صنعتی و تولیدی با اهداء گواهینامه و لوح تقدیر مشوق ما در خدمت‌رسانی هر چه بهتر می‌شوند.

 لوح تقدیر از کارخانه شیشه قزوین

 لوح تقدیر از شرکت بهینه جام البرز

 لوح تقدیر از شرکت سپهر شیشه شمال شرق