تماس 02634457743
تماس 02634457743

نرم افزار مدیریت دارایی ثابت

نرم افزار مدیریت دارایی ثابت، با بهبود راه‌حل برای نیازهای موجود، در زمان و هزینه شما صرفه جویی ‌‌می‌کند.
نگهداری سوابق اموال به صورت کامل، دقیق و بروز ‌‌می‌تواند چالش برانگیز باشد و هنگام آماده شدن برای حسابرسی، ممکن است احساس کنید که به یک کار گروه نیاز دارید. با این حال، استفاده از نرم‌ افزار مدیریت دارایی ثابت برای سازماندهی اموال می‌تواند فرآیند را ساده‌تر کند و بینش بیشتری نسبت به داده‌هایتان به شما ارائه دهد.

دلایلی که نشان ‌‌می‌دهد نرم افزار مدیریت دارایی ثابت ‌‌می‌تواند به شما کمک کند:

سازماندهی دارایی را افزایش دهید:

یک راه‌حل نرم‌ افزاری می‌تواند به چندین کاربر اجازه دسترسی و بروز رسانی سوابق اموال را در زمان واقعی، در یک پایگاه داده واحد و جامع بدهد. دیگر خبری از صفحات کاغذی چندتایی و کثیف نیست.

سوابق دارایی را دقیق‌تر حفظ کنید:

هنگام پیاده سازی یک نرم افزار مدیریت دارایی جدید، از فیلدهای تعریف شده توسط کاربر و گزینه‌‌‌های قابل تنظیم استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که سازمان شما برای جمع آوری تمام داده‌‌‌های دارایی لازم مجهز است.

صرفه جویی در زمان آماده‌سازی گزارش‌‌‌ها:

به راحتی به سوابق دارایی دسترسی خواهید داشت یا اطلاعات مورد نیاز خود را با ابزارهای گزارش‌دهی کاربر پسند دانلود کنید. راه‌حل‌هایی که به شما امکان می‌دهند گزارش‌های سفارشی ایجاد کنید، می‌توانید حتی زمان بیشتری صرفه‌جویی کنید و مدیریت داده‌های شما را آسان‌تر کنند.

گزارش‌گیری به موقع:

می‌توانید فورا گزارش‌‌‌هایی را اجرا کنید که نیازهای حسابرسان شما را برآورده ‌‌می‌کند. به معنای دیگر نیازی به دستکاری داده‌‌‌های دستی برای ایجاد گزارش برای حسابرسان نباشد.

خودکار کردن محاسبات استهلاک:

با استفاده از سیستم نرم افزاری مدیریت دارایی با عملکرد حسابداری، ‌‌می‌توانید به درستی دارایی‌‌‌ها را در طول عمر مفید آنها مستهلک کنید.

مدیریت درخواست‌های تغییر دارایی:

راه‌حل‌هایی که به شما امکان می‌دهند یک فرآیند تأیید برای مدیریت درخواست‌های تغییر دارایی ایجاد کنید و یک تاریخچه کامل و قابل ممیزی ارائه کنید، می‌توانند در طول ممیزی ارزشمند باشند.

با نرم افزار دارایی ثابت انتقال دارایی‌‌‌ها را خودکار کنید:

استفاده از یک نرم افزاری دارایی ثابت با اعلان‌‌‌های ایمیل و قوانین کسب و کار ‌‌می‌تواند به اجرای انطباق، افزایش کارایی و حذف خطاها و تاخیرها در انتقال دارایی‌‌‌ها کمک کند.

حفظ وضعیت فعلی اموال:

با ردیابی وضعیت دارایی و تعمیر و نگهداری با استفاده از گزارش‌‌‌های آسان ‌‌می‌تواند به شما کمک کند تصویر دقیقی از دارایی‌‌‌های ثابت خود و بودجه بهتر برای جایگزینی آنها به دست آورید.

با نرم افزار مدیریت دارایی اسناد را مرتب نگه دارید:

اسنادی مانند سفارش خرید، بیمه نامه، راهنمای کاربر و تصاویر را بارگذاری کنید تا همه اطلاعات لازم را در یک مکان داشته باشید.

با نرم افزار ردیابی دارایی، شما یک راه ساده برای حسابرسی، نظارت، ردیابی، بروز رسانی، ویرایش و صادرات دارایی‌‌‌ها و اطلاعات آنها دارید. از آنجایی که سیستمی‌ برای این کار نیز دارید، در زمان انجام این کار نیز در زمان صرفه جویی ‌‌می‌کنید. بروز رسانی‌ها را در محل با یک برنامه ثبت کنید و وقتی به دفتر برگشتید، آن‌ها را در یک سیستم مبتنی بر وب حل کنید.